ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Väska 15143225
nr 1514 3225
Josef Frank
(1885-1967), Österrike
Väska, Firma Svenskt Tenn. Längd: 45 cm, höjd: 40 cm
Kondition: slitage, skador
Josef Frank, arkitekt och formgivare född 1885, död 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:18:40
100 kr
250 kr
Firma Svenskt Tenn